Přejít na obsah stránky | Klávesové zkratky | Hlavní strana | Mapa stránek | Vyhledávání | Přejít na hlavní navigační menu

Příběh

Jsem Míra, vnuk babičky, která všechny tyhle čepice háčkuje. Tuhle jsem byl na návštěvě, znáte to: bábovka, čaj a v televizi Prostřeno. A babička háčkovala…
Byla to šála pro malou dcerku sousedky. A mně se moc líbila a já zatoužil po čepici. A byla skvělá, byla od babičky. A vypadala výborně.

A pak mě to napadlo. Jdu do toho s babičkou, budeme prodávat čepice, háčkovaný. A jelikož je háčkuje babička, je možné háčkovat různé varianty barev, jen ať si každý vybere. A tak babička háčkuje a baví ji to.

Babička se narodila na Slovensku, v jedné malé vesnici, Kordíky. Rád tam jezdím. Končí tam silnice, hned za hospodou a pak jsou jen kopce plné medvědů…jo a taky jsou tam krásný holky. Babička tam potkala dědu a vychovali pět dětí! Jedno z nich byla moje mamka. Těch historek, jak chodila babička a děda každé ráno 15 kilometrů do práce skoro bosí. Těch jsem slyšel. A to Vy jistě taky, každá babička má historky plné mládí a sem tam cest do školy bez bot.

Babička ještě mluví mixem slovenštiny a češtiny, je to legrační kolikrát. Když jsem ji ukázal internet, ptala se mě, kde se to tam vevnitř vzalo, ty recepty na Prostřeno. A teď, háčkuje čepice a já je prodávám na netu.

Jo, a všechny Vás pozdravuje!!!
 

Kulichy od tačepica.cz můžu jedině doporučit! Stylová zimní čapka, která pokaždé udělá dojem.
Lucka P.

Sleduj nás na
Facebooku a buď
v obraze!